Kampioenschapsclubmatch 2006

Best in show, teef:    
Nederlands kampioen Dreadlocks Fly of Duwuna
Geboortedatum: 16-3-2003
Vader: Mole End Lumberjack
Moeder: Iris Sweeper of  Duwuna
Fokker: C. Hamers
Eigenaar: C. Hamers
Beste reu:
Green Socks Summer Hummer
Geboortedatum: 6-7-2004
Vader: Phasian Falcus Fancy
Moeder: R’Bloody Mary
Fokker: J.M. Roeterdink-de Haan
Eigenaar: J.C.J. Spijker

Beste van het ras:
Dreadlocks Fly of Duwuna (Mole End Lumberjack x Iris Zweeper of Duwuna)
Reu CAC:
Green Socks Summer Hummer (Phasian Falkus Fancy x R’Bloody Mary)
Reu reserve CAC:
Famous Crowd’s Cepheus (Donais Padraig x Famoud Crowd’s Paddy go Easy)
Teef CAC:
Dreadlocks Fly of Duwuna (Mole End Lumberjack x Iris Zweeper of Duwuna)
Teef reserve CAC:
Rua Plunkett of the Stokkem Ferry (Aquatikus Tall Brown and Handsome x Cead Failte Pumblechock of Duwuna)

Volledige uitslag:

Open klas reuen
1 uitmuntend – Mole End Lumberjack
2 uitmuntend – Mole End Obi-Wan Kenobi
3 uitmuntend – Donais-MacDuff v.h. Nardinc Bastion
4 zeer goed – Shamrock of Magh-Meala Séaghan

Jeugd klas reuen
1 uitmuntend – Famous Crowd’s Cepheus
2 uitmuntend – Brendan v.h. Nardinc Bastion
3 uitmuntend – Beagan-Skipper v.h. Nardinc Bastion
4 uitmuntend – Brandubh-Floyd v.h. Nardinc Bastion
uitmuntend – Branduff v.h. Nardinc Bastion
uitmuntend – Brian-Bevin v.h. Nardinc Bastion
uitmuntend – Bran-Fowler v.h. Nardinc Bastion

Jonge honden klas reuen
1 uitmuntend – Green Socks Summer Hummer
2 uitmuntend – Green Socks Summer Cooler

Fokkers klas reuen
1 uitmuntend – Donn Fardoragh of the Stokkem Ferry

Gebruikshonden klas reuen
1 uitmuntend – Donais Padraig
2 uitmuntend – Donais Profusion

Kampioensklas reuen

1 uitmuntend – Famous Crowd’s Paddy’s First

Puppy klas teven
1 Veelbelovend – Aida vom Rebell

Open klas teven
1 uitmuntend – Rua Plunkett of the Stokkem Ferry
2 uitmuntend – Shamrock of Magh-Meala Sibeal
3 uitmuntend – Chiswick of Duwuna
4 zeer goed – Killountain Niffi

Jeugd klas teven
1 uitmuntend – Famous Crowd’s Musca
2 uitmuntend – Famous Crowd’s Sagitta
3 zeer goed – Bronach-Morris v.h. Nardinc Bastion
4 goed – Fynder the Rose of Murroe

Jonge honden klas teven
1 uitmuntend – Green Socks Summer Caitlin
2 uitmuntend – Green Socks Summer Jam Donais
3 zeer goed – Green Socks Summer Breeze

Fokkers klas teven
1 uitmuntend – Green Socks Summer Queen

Gebruikshonden klas teven
1 uitmuntend – Donais-Vitesse v.h. Nardinc Bastion
2 zeer goed – Donais U’Valkyrie

Veteranen klas teven
1 uitmuntend – Paddy Lee of Duwuna

Kampioensklas teven
1 uitmuntend – Dreadlocks Fly of Duwuna
2 uitmuntend – Rushkin of the Stokkem Ferry
3 uitmuntend – Donais-Ilmenaue v.h. Nardinc Bastion
4 uitmuntend – Faithfull Purdy of Duwuna
uitmuntend – Fynder Trinket

Beste puppy: Aida vom Rebell
Beste Junior: Famous Crowd’s Cepheus
Beste Gebruikshond: Donais-Vitesse v.h. Nardinc Bastion
Beste Veteraan: Paddy Lee of Duwuna
Best head and expression: Green Socks Summer Hummer
Beste vacht: Faithfull Purdy of Duwuna

Behendigheid
De winnaar van de behendigheidswedstrijd en de enige deelnemer die foutloos bleef:
Hans Knoppert met Donais Padraig.

Scurry
Na een uitermate spannende wedstrijd waar uiteindelijk 17 combinaties aan mee hebben gedaan is als winnaar 6 apporten in 2 minuten geworden: Dithmar Huijsman met Killountain Niffy.

U = Uitmuntend / Excellent
ZG = Zeer Goed / Very Good
G = Goed / Good

Reacties zijn gesloten.